زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید

لیست زبان های سخن برتر

یکی از بهترین روش ها جهت یادگیری زبانهای دنیا آموزش زبان انگلیسی در منزل میباشد پس ازثبت نام و درخواست  زبان آموز، متناسب با زبان انتخابی مثلا تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا تدریس خصوصی زبان آلمانی یا تدریس خصوصی زبان فرانسه و یا … ، موسسه استاد مورد نظر را که عموما از بهترین مدرسین آموزش زبان به صورت خصوصی می باشند را انتخاب نموده و به منزل یا محل کار زبان آموز اعزام می نماید .

 آموزش زبان انگلیسی در منزل مزیت های بسیار مهم و ارزشمندی دارد که در زیر به چند مورد از این مزایا می پردازیم :

عدم اتلاف وقت در مسیر آموزشگاه به منزل

افرادی که آموزش زبان انگلیسی در منزل را انتخاب میکنند دیگر نیازی ندارند که وقت و انرژِی خود را صرف رسیدن به آموزشگاه از منزل بکنند و این زمان را میتوانند صرف انجام تکالیف و تمرین نموده و مطمعنا بازدهی و راندمان بسیار بالایی از لحاظ آموزش زبان انگلیسی در منزل را خواهند داشت از طرفی ترافیک شهرهای بزرگ نظیر تهران به گونه ای هست که علاوه بر صرف وقت زیاد باعث کلافگی و خستگی افراد میگردد . در روش آموزش زبان انگلیسی در منزل این مشکل کامل حل شده است

اعزام اساتید خانوم و اقا

اعزام اساتید خانم یا آقا

یکی از عمده مشکلات یا دغدغه ها زبان آموزان جهت آموزش زبان انگلیسی در منزل مربوط به جنسیت استاد می شود عموما خانم های محترم و بانوان عزیز تمایل دارند که مدرسی که برای آنها انتخاب میشود نیزخانم باشد تا بتوانند راحتتر و بدون مشکل نسبت به یادگیری زبان خود ادامه دهند

موسسه سخن برتر این مشکل را برطرف نموده و برای زبان آموزان خانم مدرسین خانم انتخاب می نماید تا بانوان محترم در کمال آرامش علم اندوزی نموده و زبان مورد نظر را فرا بگیرند . البته اگر کلاس در محیط خانواده ویا محل کار برگزار گردد اعزام استاد خانم و یا آقا بنا به درخواست زبان آموز میسر میباشد .

همچنین برخی از افراد تمایل دارند که فرزندان کوچکشان توسط مدرسین خانم آموزش ببیند و استدلال خوبی نیز نسبت به این موضوع دارند این افراد بر این باور هستند که خانم ها نسبت به آقایان صبر بیشتری دارند که البته این موضوع به نظر صحیح می آید . در آموزش زبان انگلیسی در منزل، موسسه همواره سعی نموده که برای کودکان حتما مدرسین خانم انتخاب نماید .

شرکت-در-کلاس-به-صورت-خانوادگی

امکان شرکت در کلاس به صورت خانوادگی

از دیگر مزیت های آموزش زبان انگلیسی در منزل میتوان به شرکت زبان آموزان به صورت گروهی و خانوادگی اشاره نمود بدین ترتیب که تمامی اعضاء خانواده می توانند در کلاسی که توسط استاد تشکیل میشوند شرکت نمایند البته این امر بستگی به سطح زبان افراد حاضر در کلاس نیزدارد یعنی بدین ترتیب که تمامی اعضاء خانوادگی در یک سطح باشند و در صورت اختلاف سطح یا اختلاف سن فاحش ، مدرس مجبور است کلاس افراد را به صورت جداگانه تشکیل دهد .

شرکت افراد به صورت خانوادگی در کلاسهای تدریس خصوصی زبان چند حسن دارد که به انها اشاره کوتاهی می نماییم :

  1. افراد حاضر در کلاس پس از اتمام کلاس با یکدیگر در تعامل و گفتگو هستند و می توانند به کمک یکدیگر تکالیف و home work  ها را انجام دهند که این امر کمک شایانی در رویه یادگیری و پیشرفت اعضاء ، ایفا می نماید .
  2. هزینه کلاسها بسیار به صرفه می باشد زیرا عملا هزینه یک جلسه کلاس بین اعضا سرشکن شده و عملا کلاسها با هزینه بسیار نازل ( حتی کمتر از شهریه کلاس گروهی ) برای هر شخص انجام می گردد از طرفی هیچ یک از اعضای خانواده هزینه ایاب و ذهاب نمی پردازند

امکان لغو کلاس با اطلاع به موسسه

گاها اتفاقاتی پیش میاید که زبان آموزامکان شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان مثلا تدریس خصوصی زبان آلمانی و یا تدریس خصوصی زبان ترکی و یا تدریس خصوصی زبان فرانسه و …. را ندارد و مجبور میباشد که روزی را که قرار کلاس دارد را لغونموده و به یک زمان دیگر یا روز دیگری موکول نماید در آموزش زبان انگلیسی در منزل این امکان وجود دارد که زبان آموز 24 ساعت زودتر به مدرس مربوطه یا موسسه اطلاع داده و کلاس را کنسل نموده و به روز دیگری موکول نماید در این صورت جلسه کلاس لغو شده ازبین نمیرود و برای زبان آموز محفوظ میباشد .

تدریس-خصوصی-زبان-آلمانی

البته این امکان در طول ماه فقط یک تا 2 جلسه امکان پذیر میباشد.

در صورتی که زبان آموز به هر دلیلی نتواند کلاسها را به مدت طولانی (به دلیل مسافرت و یا غیره ) ادامه دهد مجازبه رزرو کلاسها تا حداکثر یک سال می باشد و یا میتواند کلاس آموزش زبان انگلیسی در منزل را به کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین تغییر دهد.

البته منظور ما در مطالب بالا منحصرا برای آموزش زبان انگلیسی در منزل نبوده و صرفا جهت ادای این مطلب بیان شده هست و مطالب بالا جهت تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا تدریس خصوصی زبان آلمانی یا تدریس خصوصی زبان فرانسه یا تدریس خصوصی زبان ایتالیایی یا تدریس خصوصی زبان چینی یا تدریس خصوصی زبان سوئدی یا تدریس خصوصی زبان کودکان یا  تدریس خصوصی آیلتس و … نیز انجام پذیر میباشد .

یادگیری-زبان-انگلیسی-در-منزل

انتخاب سیستم تدریس توسط زبان آموز

یکی دیگر از مزایای آموزش زبان انگلیسی در منزل انتخاب سیستم آموزشی توسط زبان آموز میباشد بدین ترتیب که زبان آموز بیان مینماید که برای چه هدفی نیاز به یادگیری زبان دارد و استاد مربوطه بر حسب نیاز زبان آموز نسبت به چینش سیستم آموزشی اقدام می نماید

عمده درخواست زبان آموزان سیستم بدون کتاب می باشد که در این روش بدون استفاده از کتاب و با کمک فیلم و … و بدون آموزش گرامر درست مانند آموزش مادر به کودک تدریس انجام میشود .

این روش مختص افرادی هست که نیاز به مدرک و یا انجام آزمون ندارند و صرفا نیازمند یادگیری زبان جهت کار و زندگی در خارج از ایران و یا امکان برقراری ارتباط با خارجی ها میباشند.

برای افرادی که میخواهند در آزمون هایی نظیر تافل یا آیلتس و یا … شرکت نماند قطعا موسسه سیستم های متفاوتی را جهت پیشبرد این هدف در نظر میگیرد .

علاوه بر مزایای یاد شده در بالا آموزش زبان انگلیسی در منزل مزایای زیاد دیگری نیز دارد که در مجال این مطلب نمی گنجد .

باشد که موسسه سخن برتر بتواند در جهت پیشبرد زبان آموزان قدمی هر چند ناچیز برداشته و شاهد پیشرفت روز افزون این عزیزان باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *