بهترین کلاس مختلط زبان در تهران

عموما کلاس مختلط زبان به صورت حضوری با به روزترین متد آموزشی در غالب مکالمه و بحث آزاد برگزار میشوداین کلاسها توسط مدرسین با تجربه آقا و یا خانم برای افرادی که نسبت خانوادگی یا فامیلی دارند و یا افرادی که همکار میباشند برگزار میگردد .

عمده ترین حسن این کلاسها اولا ایجاد رقابت بین اعضاء و در ثانی انجام تکالیف به صورت دسته جمعی و گروهی می باشد.باتوجه به این که اعضاء یک خانواده یا اقوام هر روز با هم تعامل داشته و راحتر به یکدیگر دسترسی دارند ، هنگام انجام تکالیف منزل میتوانند با یکدگر همکاری نموده و به صورت مداوم با یکدیگر در منزل یا حتی محیط کار انگلیسی صحبت نمایند و بدین ترتیب این موضوع باعث میشود که پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته باشند و در اصطلاح قفل زبان آنها شکسته شده و این موضوع در یادگیری زبان تاثیر چشمگیری خواهد داشت .

البته این امر با رعایت کامل شوئونات اسلامی بوده و در صورت نداشتن نسبت فامیلی یا خانوادگی این کلاسها برگزار نخواهد شد .

کلاس-مختلط-زبان-در-تهران

نحوه برگزاری کلاس مختلط زبان

برگزاری کلاس مختلط زبان به سه صورت خصوصی و گروهی در موسسه و یا در منزل یا محل کار زبان آموزان و یا موسسه برگزار میگردد . با توجه به دسترسی عالی موسسه سخن برتر به مترو و حمل نقل عمومی و یا جای پارک عالی ( پارکینگ عمومی روبروی موسسه ) پیشنهاد میگردد زبان آموزان محترم از کلاسهای حضوری در موسسه استفاده نمایند در این صورت زبان آموزان با محیط کلاسهای درسی و تخته و نیمکت مانوس گشته و حس یادگیری بیشتری نسبت به محیط منزل یا محل کار خواهند داشت که این امر نیزباعث افزایش راندمان گشته وباعث میشود که زبان آموزان در کلاس مختلط زبان زودتر به نتیجه مطلوب برسند و روزبه روزپیشرفت خود را حس نمایند که این موضوع نه تنها باعث یادگیری زبان شده بلکه روحیه زبان آموزان نیزبسیار بالا میرود .

 کلاس زبان گروهی صبح ها

تعدادی از کلاس مختلط زبان گروهی صبح ها برگزار میگردد این کلاسها عموما برای افرادی و خانواده هایی میباشد که شاغل نیستند و وقت کافی جهت شرکت در کلاسهای صبح را دارند با توجه به اینکه بیشتر درخواست  کلاس زبان گروهی برای تایم عصر ها میباشد پیشنهاد میشود که افراد و زبان آموزانی که وقت صبح آنها خالی میباشد از کلاس گروهی صبح استفاده نمایند زیرا صبح ها موسسه خلوت تر بوده و مدرسین به نام موسسه زمان خالی بیشتری جهت برگزاری کلاسها در سانسهای صبح را دارند .

کلاس-گروهی-زبان

مزیت بعدی کلاس گروهی صبح ها این است که عموما قدرت یادگیری افراد درصبح بسیار بیشتر ازعصر ها میباشد. زیرا صبح ها مغزانسانها آرام تر و به دور از مشغله کاری و یا زندگی و گرفتاری های روز مره میباشد.

کلاس زبان گروهی عصرها

این کلاسها معمولا ازساعت 4 عصر به بعد شروع میگردد و در سانس های یک ساعته و یا یک ونیم ساعته و یا دو ساعته بنا به درخواست زبان آموزان برگزار میگردد موسسه سخن برتر تا ساعت 10 شب آماده خدمت رسانی به زبان آموزان محترم برای تمامی کلاسهای زبان اعم از تدریس خصوصی زبان ، آموزش آنلاین زبان و کلاس مکالمه زبان میباشد . این کلاسها عموما برای دانشجویان یا کارمندان و افراد شاغل مناسب و مفید میباشد.

زبان های مورد تدریس در کلاس زبان گروهی

در حال حاضر کلاس مختلط زبان به صورت گروهی فقط برای زبان انگلیسی برگزار میگردد ولی تصمیم بر این هست که این کلاسها در آینده برای سایر زبانها نیزبرگزار گردد.

کلاس-زبان-بزرگسالان-مختلط

زبان های مورد تدریس برای کلاس مختلط زبان خصوصی

کلاس زبان خصوصی عموما به کلاسی گفته میشود که قرارداد مختص به 2 الی4 نفر ازیک خانواده باشد و افرادی خارج از این تعداد در کلاس حضور نداشته باشند این کلاسها معمولا برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی ، تدریس خصوصی زبان آلمانی ، تدریس خصوصی زبان فرانسه ، تدریس خصوصی زبان ترکی و سایر زبانها برگزار میگردد . در کلاسهای خصوصی انتخاب روز و ساعات کلاسها بر عهده زبان آموزان میباشد.

کلاس های زبان آنلاین

یکی دیگر ازروش های یادگیری زبان آموزش به صورت آنلاین در بسترشبکه های اجتماعی میباشد که موسسه سخن برتر توانسته است کلاسهای بیشماری در سراسر ایران و جهان برای ایرانیان عزیزترتیب دهد . خانواده های محترم سراسر ایران و جهان  میتوانند درخواست نمایند  کلاس مختلط زبان به صورت آنلاین برایشان برگزار گردد.

کلاس-زبان-مختلط-کودکان

در این روش عقد قرارداد و تعیین سطح نیزبه صورت آنلاین انجام میگردد بدین ترتیب که زبان آموزان با شماره های موسسه تماس گرفته و مشخصات هویتی و …را برای شماره شبکه اجتماعی موسسه ارسال مینماند و موسسه پس ازبررسی نسبت به نوشتن قرارداد اقدام نموده و رونوشت آن را به زبان آموز ارسال مینماید . زبان آموزان پس از مطالعه اقدام به واریز شهریه به شماره حساب مندرج در قرارداد نموده و بدین ترتیب قرارداد منعقد میگردد. لازم به ذکر است که واریزشهریه به منزله امضاء قرارداد تلقی میگردد و رسید بانکی به همراه رونوشت قرارداد دارای ارزش و اعتبار میباشد.

کلاس های آخر هفته

این کلاسها برای افراد پر مشغله و کسانی که امکان شرکت در کلاسهای طول هفته را ندارند ، مناسب بوده و افراد میتوانند در روزهای پنج شنبه و جمعه و یا منحصرا پنج شنبه ها ( 2 جلسه پشت هم ) ومنحصرا جمعه ها ( 2 جلسه پشت هم ) در کلاسها شرکت نمایند . برای توضیحات بیشتر لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید . همچنین امکان برگزاری کلاسها به صورت فشرده در یک روز ( مثلا 5 شنبه و یا جمعه ) میسربوده و به صورت چند جلسه ای میباشد .

کلاس مختلط زبان برای کودکان

برخی ازوالدین دارای فرزندان دختر و پسر هستند و تمایل دارند این عزیزان در یک کلاس حضور یافته و زبان مد نظر خود را فراگیرند موسسه سخن برتر بستر لازم برای یادگیری این عزیزان را فراهم نموده و والدین عزیز میتوانند با اطمینان کامل جهت ثبت نام این عزیزان اقدام نمایند و در آینده نه چندان دور شاهد پیشرفت چشمگیر عزیزان خود باشند .لازم به ذکر است کلاسهای زبان برای کودکان ازسن 5 سال به به بالا شروع میگردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *