زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید

لیست زبان های سخن برتر

آرتین خضرزاده

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

محمد علی اسدی

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

علیرضا شاهی نسب

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

سولماز اسدزاده

مدرس زبان و ادبیات انگلیسی

سودا وفائی پور

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

محمد رادین قادری

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

مریم کاوه

مدرس خصوصی زبان انگلیسی

امروزه به دلیل افزایش ترافیک و طولانی شدن مسیر، اکثر زبان آموزان ترجیح می دهند تدریس خصوصی زبان انگلیسی را جایگزین کلاس های گروهی در موسسه ها کنند. این سبک از کلاس به دانشجویان اختیار آن را می دهد که هر زمان فرصت داشتند کلاس را برگزار کنند؛ همچنین با سرعت بالا تری در مقایسه با کلاس های آموزشگاه پیش بروند. یکی از سوالاتی که افراد ممکن است با ان مواجه شوند این بوده که آیا تاثیرات کلاس خصوصی مانند آموزشگاه ها می باشد؟ بعد از گذشتن دوره کرونا و تبدیل کلاس های حضوری به آنلاین و خصوصی می توان گفت چالش هایی که ممکن بوده پیش بیاید برطرف شده و می توان گفت حتی استقبال این سبک از کلاس ها نیز از دوره های حضوری بیشتر شده است.

شرکت در آزمون آیلتس و تافل امروزه به دلیل افزایش مهاجرت بین دانشجویان و کارمندان بسیار افزایش یافته است و در این مسیر اکثر دانشجویان وقت کافی را ندارند تا دوره های تکمیلی را در کلاس های حضوری موسسه ها شرکت کنند، به همین جهت اولویت انان شرکت در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی بوده؛ زیرا آنها می توانند در ساعات بیشتری از روز با استاد به حل مشکلات بپردازند و در زمان کمتری به تسلط کامل دست پیدا کنند.

با تدریس خصوصی زبان انگلیسی چه مدت طول می کشد تا به زبان انگلیسی مسلط شد؟

یادگیری و تسلط در زبان انگلیسی بک امر بسیار نسبی بوده و نمی توان زمان مشخصی را برای آن تعیین کرد. افراد زیادی هستند که ساعات بسیار محدودی را دارند تا در طول روز به آموزش زبان انگلیسی پرداخته و تمرین کنند و از جهت دیگر کسانی هستند که روزانه 7 ساعت به خواندن زبان انگلیسی می پردازند و پس در نتیجه زمان خاصی را نمی توان برای آن در نظر داشت.

از سوی دیگر افرادی که تصمیم دارند در زمان مشخصی به کشور های خارجی مهاجرت کنند، زمان کمی را فرصت دارند تا به آمادگی کامل برای آزمون های آیلتس و تافل برسند؛ در این شرایط یکی از بهترین گزینه ها می تواند تدریس خصوصی زبان انگلیسی باشد. در کلاس های خصوصی استاد با متمرکز شدن بر چالش ها و سوالاتی که در این آزمون ها بوجود می آید می تواند در زمان کمتری نسبت به آموزشگاه های زبان به زبان آموز کمک کند.

تدریس-خصوصی-زبان-انگلیسی

در بعضی از شرایط هنگام تعیین سطح از دانشجو استاد متوجه می شود که فرد در یک مهارت خاص نسبت به دیگر گزینه ها بیشتر دچار مشکل است، در این شرایط استاد تصمیم می گیرد برای برطرف کردن چالش های این قسمت جلسات خود را افزایش داده و بیشتر در رفع مشکلات آن توجه کند.

ویژگی اساتید برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی

از آنجایی که در سن های مختلف هدف شروع زبان انگلیسی بسیار تفاوت است؛ پس اگر والدینی برای فرزندان خود شیوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در نظر گرفته باشند قطعا استادی متفاوت تر از شخصی که تصمیم دارد در زمان کم خود را برای آزمون های آیلتس و تافل آماده کند، به خدمت می گیرند. نتیجه می گیریم انتخاب استاد به نیاز های شما، شرایط و زمانی که دارید نیز بستگی دارد.

اگر تصمیم دارید برای آزمون هایی مانند آیلتس آشنا شوید، بهتر است بدانید باید استادی را انتخاب کنید که تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد. یکی از ویژگی هایی که می توان در این مورد به آن توجه کرد، میزان تسلط استاد در قواعد و رعایت زمانبندی این آزمون ها است. بسیار مهم است که استاد شما را با زمان بندی درست پیش برده و تا روز آزمون آماده کند. استاد انتخابی شما باید با توجه به به روز ترین اطلاعات روز دنیا پیش بروند و از هر گونه تغییراتی در این آزمون ها به سرعت مطلع شود.

آموزش-حروف-الفبا-انگلیسی

معیار هایی که باید برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به آن توجه کنیم!

 زبان انگلیسی به دلیل اهمیت و کاربردی که در تمام کشور ها دارد، یکی از مهم ترین زبان هایی است که باید طور دقیق و تماما اصولی ان را یاد گرفت. از همین جهت شما به عنوان زبان آموز باید به یک سری اصول پایبند باشید تا بتوانید بهترین استاد در این زمینه را بیابید.

نظرات دیگر دانشجویان

یکی از عواملی که می تواند به شما در پیدا کردن بهترین استاد کمک کند، نظر دیگر کاربران است. امروزه تعداد بسیار زیادی اساتید که به صورت تخصصی به تدریس خصوصی زبان  می پردازند در سایت های رسمی نام و سابقه خود را ثبت کرده اند؛ شما می توانید با خواندن نظرات کاربران به راحتی استاد مناسب را پیدا کنید. از جهت دیگر، می توانید با مراجعه به بهترین موسسه زبان شهر خود، از سابقه و تجربیات استاد های آن مجموعه پرس و جو کرده و بخواهید استاد خصوصی خود را به شما معرفی کنند.

 

هزینه شهریه کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی

شهریه، یکی از مهم ترین مواردی است که تمامی دانشجویان با ان برخورد می کنند؛ مخصوصا اگر تصمیم داشته باشند کار های مهاجرت خود را شروع کنند. شما می توانید با پرسجو و تحقیق از دوستانی که در مسیر یادگیری زبان انگلیسی هستند، بهترین استاد با توجه به بودجه ای که دارید را پیدا کنید.

تخصص و مهارت استاد

اگر تصمیم دارید برای آموزش زبان مسیر تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در پیش بگیرید، به شما توصیه می کنیم ابتدا هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید اینگونه دست شما برای انتخاب باز است و می توانید بهترین استاد در ان مهارت را استخدام کنید.

چه استادی را برای تدریس خصوصی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب استاد، باید به برخی از خصوصیات توجه ویژه داشته باشیم که می‌ توان آن‌ها را به‌صورت زیر برای شما نام برد:

دانش فنی

 یکی از مهم‌ ترین خصوصیات استاد برای تدریس خصوصی، داشتن دانش فنی در حوزه‌ ای است که قصد تدریس آن را دارد. استاد باید تجربیات، مهارت‌های لازم و دانش عمیق در موضوع مورد نظر شما را داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات آموزشی را به شما زبان آموزان ارائه دهد.

توانایی ارتباطات

 استاد تدریس خصوصی، باید توانایی برقراری ارتباط با دانشجویان خود را داشته و همچنین باید به طور صبورانه به سوالات دانشجویان پاسخ دهد و با آن‌ها به ‌صورت فعال و دلسوز همراهی کند؛ تا پایان ترم پشتیبان آنها باشد.

قدرت تحلیلی

استاد انتخابی شما باید قادر باشد به طور جامع و همینطور جزئی به مشکلات شما راه حل های مناسب را ارائه دهد. برای این کار، استاد باید قادر به توانایی تحلیل مشکلات زبان آموزان و ارائه راه‌ حل‌هایی که مناسب آنها است را باشد.

کارآمد

استاد انتخابی شما باید توانایی خود را برای استفاده درست از زمانی که با زبان اموز خود می‌گذراند، به کار گیرد. او باید توانایی تشخیص نیازهای شما را داشته باشد و بتواند به طور موثری همکاری با شما را حفظ کند و تمام چالش ها را برطرف کند تا زمان ازمون های حساسی مانند تافل و آیلتس به مشکلی برخورد نکنید.

متعهد

استاد برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی باید به کار خود متعهد باشد و برای بهبود اوضاع زبان آموزان تلاش کند. او باید به برای بهبود و بالا بردن سطح زبان دانشجویان خود تلاش کرده و تمامی تجربیات خود را با شما در میان بگذارد. ممکن است با استادان مختلفی برخورد کنید و حس کنید که بعضی از آنها تلاش زیادی برای بالا بردن سطح آموزشی شما نکرده و فقط بر اساس کتاب با شما همراهی می کنند؛ توصیه می کنیم با استادانی که سابقه زیادی در قبولی دانشجویان خود در آزمون های مختلف دارند شروع به فعالیت کنید.

در آخر، چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی تاثیر بیشتری دارد؟

به طور معمول سالانه تعداد بی شماری از شهروندان  به کشور های خارجی و مخصوصا انگلیسی زبان مهاجرت می کنند. از آنجایی که زبان انگلیسی زبان اول دنیا بوده و در تمام دانشگاه های سطح اول و بهترین شرکت های دنیا بکار می رود، شرکت در آزمون های آیلتس و تافل بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از راه هایی که باعث می شود شما برای ازمون های مهم و تعیین کننده آماده شوید، تدریس خصوصی زبان انگلیسی است. این روش به شما کمک می کند نقطه ضعف هاای خود را در این زبان شناخته و آن را برطرف کنید. یکی از چالش هایی که اکثر مهاجران با ان روبرو هستند کمبود وقت برای یادگیری زبان انگلیسی است؛ شما می توانید با استخدام استاد خصوصی این مسیر را از دیگر موسسه هایی که برای دانشجویان دوره های عمومی برگزار می کنند خیلی زودتر طی کنید.

6 دیدگاه ها

 • سلام
  ممنون از سایت و آموزشگاه خوبتون
  از بهترین های ایرانید
  خسته نباشید
  من از طریق شما آیلس رو نمره ۷/۵ گرفتم
  بازم ممنون

 • سلام خدمت مدیریت و اساتید محترم آموزشگاه سخن برتر
  به جرات میتونم بگم یکی از بهترین آموزشگاه های زبان هستید و متد اموزشیتون کاملا متفاوته من تونستم تو ۶ماه به سطح b1 المانی برسم و در آزمون گوته نمره عالی بگیرم.و الان هم در حالا یادگیری انگلیسی هستم .

 • من به همراه خواهرم به این آموزشگاه رفتیم و عملا چیزی بلد نبودیم اما با گذراندن یک دوره در حد متوسط به راحتی میتونیم صحبت کنیم ممنونم از مدیریت آموزشگاه جناب آقای سهرابی و معلم عزیزم آقای خضر زاده

 • خوشحال ام که تو این آموزشگاه ثبت نام کردم .
  با کمک اساتید خوب موسسه تونستم تو آزمون مدرسه ایتالیایی ها قبول بشم .
  ممنون از همه شما
  حتما به همه شمارو معرفی میکنم

 • خوشحال ام که تو این آموزشگاه ثبت نام کردم .
  با کمک اساتید خوب موسسه تونستم تو آزمون مدرسه ایتالیایی ها قبول بشم .
  ممنون از همه شما
  حتما به همه شمارو معرفی میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *