زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید

لیست زبان های سخن برتر

مزایای شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلمانی سخن برتر

شما در موسسه سخن برتر (شعبه اصلی) از مزایای زیر برخوردار هستید،

 • کتاب محور نبودن آموزش و تدریس بسیار متنوع و به‌روز بر پایه مکالمه و دریافت شهریه پس از مکالمه روان (برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)
 • پرداخت اقساطی
 • مدارک معتبر و قابل ترجمه
 • کلاس‌های انلاین با توجه به
 • ساعت انتخابی شما
 • پاسخ‌گویی همه ساعته به مشکلات و سوالات
 • تکالیف جدید و بهره‌گیری از متود‌های روز دنیا
 • تعیین سطح حضوری، آنلاین و تلفنی
 • شهریه بسیار به صرفه 

شهریه تدریس خصوصی زبان آلمانی در آموزشگاه سخن برتر

 • کلاس های داخل موسسه ساعتی 300 هزارتومان
 • کلاس آنلاین ساعتی 300 هزار تومان
 • اعزام استاد به منزل زبان آموز ساعتی 330 هزارتومان

تفاوت کلاس های خصوصی و عمومی زبان آلمانی

تفاوت‌های مهم بین کلاس‌های خصوصی و عمومی زبان آلمانی عبارتند از:

توجه فردی

 • کلاس‌های خصوصی: تمرکز بیشتری بر روی نیازهای شخصی و مهارت‌های خاص هر دانش‌آموز دارند. معلم می‌تواند برنامه درسی و فعالیت‌های آموزشی را بر اساس نیازهای ویژه‌ی هر فرد ارتقاء دهد.
 • کلاس‌های عمومی: برنامه‌ی درسی معمولاً برای یک گروه از دانش‌آموزان با سطوح متفاوت طراحی می‌شود و توجه به نیازهای شخصی هر فرد کمتر است.

سرعت یادگیری

 • کلاس‌های خصوصی: فرصت بیشتری برای تمرکز بر نقاط ضعف و نیازهای خاص دانش‌آموزان وجود دارد، که می‌تواند منجر به پیشرفت سریع‌تر در یادگیری زبان شود.
 • کلاس‌های عمومی: یادگیری ممکن است با توجه به تفاوت‌های سطح دانش‌آموزان، باعث شود که برخی از دانش‌آموزان احساس ضعف یا عقب ماندگی کنند.

روش‌های آموزشی

 • کلاس‌های خصوصی: استاد می‌تواند روش‌های آموزشی متنوعی را برای هر دانش‌آموز انتخاب کند و با توجه به سبک یادگیری و نیازهای ویژه‌ی هر فرد، کلاس را پیش ببرد.
 • کلاس‌های عمومی: معمولاً برنامه‌های درسی به شیوه‌ی جامع‌تری ارائه می‌شوند که ممکن است برای برخی از دانش‌آموزان موثر نباشد.

زمان و مکان

 • کلاس‌های خصوصی: زمان و مکان کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی بر اساس توافق بین استاد و دانش‌آموز تعیین می‌شود، که این امکان را به دانش‌آموز می‌دهد تا برنامه‌ی درسی را با توجه به شرایط خودش تنظیم کند.
 • کلاس‌های عمومی: زمان  کلاس‌ها معمولاً به صورت ثابت و پیش‌فرض تعیین می‌شود که ممکن است با برنامه‌ی روزانه و شرایط شخصی دانش‌آموز تداخل داشته باشد.

امروزه کشور آلمان به دلیل پیشرفت در تکنولوژی به ویژه رشته های مهندسی؛ به اولین مقصد برای مهاجران تبدیل شده است. شاید جالب است بدانید زبان آلمانی در 10 زبان برتر دنیا قرار دارد. کشور آلمان به دلیل فاند های فوق العاده ای که برای دانشجویان و کارمندان خود ارائه می دهد؛ سالانه تعداد زیادی مهاجر به این کشور سفر کرده و تصمیم می گیرند در شهرهای آن زندگی کنند.

یکی از دلایلی که توانسته به گسترش زبان آلمانی در دنیا کمک کند، محیط فوق العاده پیشرفته آموزشی آن در سطح بین المللی است. اگر تصمیم دارید به دانشگاه های کشور آلمان اپلای کنید، حتما از شرایط فوق حرفه ای و پیشرفته این دانشگاه ها و کالج ها خبر داشته اید. اما در سوی دیگر زبان آلمانی جزو یکی از سخت ترین زبان های دنیا بوده و کم تر کسی توانسته بدون زندگی در این کشور به تسلط کافی در این مورد برسد. حال اگر تصمیم دارید در دانشگاه های تاپ یا شرکت های درجه یک شروع تحصیل و کار کنید، در اولین اقدام باید مدرک B2 خود را کسب کنید.

شرایط فوق العاده در تدریس خصوصی زبان آلمانی

ممکن است زمانی که شروع به یادگیری زبان آلمانی کرده باشید از نظر شما این زبان بسیار سخت پیچیده باشد؛ این امر بسیار طبیعی است، زبان هایی مانند انگلیسی و عربی به دلیل آموزش آن در دوره های تحصیلی، بسیار آسان تر و روان تر از زبان هایی مانند آلمانی یا فرانسوی است، اما به دلیل شرایط فوق الاده کشور بسیار زیبای المان شما می توانید با تدریس خصوصی زبان آلمانی در زمان خیلی کمتر از موسسه ها در آن به تسلط کافی بر سید. یکی از مزایاهای تدریس خصوصی این است که استاد با شناسایی نقطه ضعف های شما در مهارت هایی مانند گفتاری و نوشتاری می تواند به طور ویژه در برطرف کردن های آن تلاش کند.

تدریس خصوصی زبان به شما کمک می کند خیلی سریع تر از کلاس های گروهی که در موسسه ها برگزار می شود این مسیر را پشت سر بگذرانید و خود را برای شرکت در آزمون نهایی و حساس آماده سازید. کلاس های عمومی به دلیل جمعیت زیادی که دارد طبیعتا استاد نمی تواند برای برطرف کردن تمامی سوالات دانش آموزان تلاش کند؛ پس در نتیجه ممکن است در پایان ترم شما کامل زبان آلمانی را فرا گرفته و برای ادامه ترم دچار مشکل شوید؛ اما در جهت دیگر کلاس های خصوصی باعث می شوند شما سوالات خود را به صورت تخصصی و کامل یاد بگیرید و برای ادامه یادگیری هیچگونه مشکلی نداشته باشید.

استاد تدریس خصوصی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

تدریس خصوصی، به خودی خود یک چالش بزرگ برای استاد در بر دارد. به این دلیل که در این نوع تدریس، استاد وظیفه اصلاح و بهبود مهارت و فنی زبان زبان آموزان را که آنها را برای شرایط بسیار مهم اماه می کند، را دارد. بنابراین، استاد تدریس خصوصی باید مجهز به ویژگی های معینی باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

ارتباط برقرار کردن

 ارتباط برقرار کردن با زبان آموزان مهارت بسیار مهمی است که استاد تدریس خصوصی باید داشته باشد. این برقراری ارتباط می تواند تنها در اولین جلسه بوجود آید و به راحتی ایجاد پیوند بین دو نفر، یعنی استاد و دانش آموز، را در خود داشته باشد. در کنار این برقراری ارتباط، مهارت شنیداری قوی نیز از مهارت هایی است که یک استاد باید در خود تقویت کند.

آگاهی از روش های تدریس

 استاد باید فنون و روش های تدریس گوناگون را بلد باشد و بتواند آنها را به مناسب ترین روش به دانش آموزان ارائه دهد. به عنوان مثال، استفاده از روش دیداری مانند نمایش فیلم و انواع سی دی های آموزشی مکالمه افراد با لحن آرام و شمرده می توان به دانشجویان برای یادگیری کمک کند.

 استفاده از تعامل دوطرفه

 یکی از راه های بالقوه برای استفاده از روش های تعاملی، تحلیل درخواست ها و نیازهای دانش آموز در جهت پیشرفت او در زمینه آموزش زبان آلمانی است. استاد باید قدرت تشخیص ضعف های شاگردان خود را داشته باشد.

بلد بودن از دستورهای شخصی سازی

 در مواردی که استاد تدریس خصوصی زبان آلمانی در مسیر اموزش زبان دانشجویان قرار دارد، وظایفی همچون نظارت اختصاصی در مشکلات و کارکرد آنها در جهت یادگیری زبان آلمانی داشته تا او بتواند جدیدترین متد های آموزشی را در اختیار آنها قرار دهد.

بلد بودن اپلیکیشن های پیشرفته

 یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های استاد تدریس خصوصی، بلد بودن مهارت های پیشرفته ای است در تمامی کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، استاد باید بتواند از نرم افزارها و روش های سیستمی برای تدریس استفاده کند تا دانشجویان با آخرین اطلاعات روز دنیا پیش بروند..

بیان خوب

بیان خوب و قابل فهم برای دانش آموزان بسیار مهم است. استاد تدریس خصوصی آلمانی باید بتواند جملات و کلماتی را که درس را به دانش آموزان توضیح می دهد و به شیوه قابل درک برای دانشجویان بیان کند؛ در غیر اینصورت، یادگیری دانش آموز در شک و ابهام قرار می گیرد.

تخصص در تدریس

اگر تصمیم دارید در ازمون های مهم شرکت کنید بهتر است بدانید استاد باید تخصص و مهارت ویژه ای در این زمینه داشته باشد تا بتواند به شما آموزش دهد. برخورداری از اطلاعات موثق در این زمینه، برای موفقیت در یادگیری دانش آموزان ضروری است.

تفکر و خلاقیت

یک نکته بسیار مهم که برای استاد تدریس خصوصی آلمانی بسیار مهم بوده و تدریس آن را خاص می کند این است که دارای تفکر و خلاقیت باشد. استاد باید بتواند با استفاده از تبادل فکر، نظر و عقیده، ایده های جدیدی را ایجاد کند و از آن برای پیشرفت شما بکار ببرد.

چرا یادگیری زبان آلمانی برای پیشرفت ما لازم است؟

زبان آلمانی، یکی از زبان‌های پرکاربرد جهان است و بیش از 100 میلیون فرد زبان آن را حداقل به صورت رسمی صحبت می‌کنند. زبان آلمانی در آلمان، اتریش و سوئیس به عنوان زبان رسمی تلقی می‌شود و همچنین در مراکز اقتصادی مثل انگلیس، آمریکا و کانادا نیز کاربرد دارد. برای همین، یادگیری زبان آلمانی به عنوان یکی از مهمترین مهارت‌های زندگی در نظر گرفته می‌شود. در ادامه به بررسی چند دلیل برای یادگیری زبان آلمانی اشاره خواهیم کرد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی برای پیشرفت فردی که به دنبال یادگیری این زبان است، مناسب می باشد زیرا این روش یکی از موثرترین روش‌های یادگیری زبان بوده که می‌تواند باعث افزایش سرعت یادگیری و بهبود مهارت های زبانی شود.

تدریس خصوصی زبان آلمانی اجازه می دهد تا معلم به طور انحصاری به نیازها و نقاط ضعف دانشجویان بپردازد و بتواند یک طرح مناسب بر اساس نیازها و ضعف های اون پیاده سازی کند در نتیجه این به زبان آموزان این امکان را می دهد تا به سرعت به توانایی های زبان آلمانی خود نزدیک شده و در این راه قدم بردارند..

واضح است که تدریس خصوصی زبان آلمانی برای پیشرفت فردی که به دنبال تقویت زبان المانی در کوتاه ترین زمان ممکن باشد، مناسب بوده و این روش به فرد امکان می دهد که مهارت های خود را در این زمینه تقویت کند تا در نهایت به هدف خود برای یادگیری این زبان نزدیک شود.

و در آخر، تدریس خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی یکی از روش‌های مطمئن و کارآمد برای یادگیری زبان آلمانی است. در این روش، یک معلم خصوصی با دانشجوی خود به صورت یک به یک جلسات فشرده و پیوسته ای دارد. تدریس خصوصی زبان آلمانی، بهترین روشی است که برای بهبود مکالمه، خواندن، نوشتن و شنیداری زبان آلمانی بوده و کمک می کند دانشجو خیلی سریع با اصطلاحات و کلمات رایج آشنا شود. این روش به دلیل اینکه همه دانشجویان نیازهای متفاوتی با یکدیگر دارند، به یکی از بهترین روش‌های آموزش زبان آلمانی تبدیل شده است. همچنین این روش برای دانشجویانی که مشکل تمرکز دارند بسیار کاربرد دارد.

در نهایت، در جامعه جهانی امروز، اموزش زبان المانی به عنوان یک انتخاب جدی برای دانشجویان تبدیل شده است. آنها می توانند با استفاده از تدریس خصوصی زبان آلمانی، بهترین مسیر برای پیشرفت در این زمینه را در پیش بگیرند. با توجه به اینکه زبان المانی به یکی از زبان های مهم دنیا تبدیل شده است، یادگیری آن به دانشجویان کمک می کند تا در جهان کاری خود پیشرفت کرده و ارتباطات بین المللی خود را تقویت کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *